Trainingstijden

Let op: in de week van 9 – 15 oktober zijn er geen reguliere trainingen voor de jeugd. Er zal alleen een talententrainging zijn op dinsdag 10 oktober.
F- en D-jeugd van 18.00-19.00
C- en B-jeugd van 19.00-20.00

Zaaltrainingen

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Gemengd F
Paulus Potter
18.00
19.00

Jongens C
Veka Sportcentrum
18.00
19.00
Jongens D
Veka Sportcentrum
18.00
19.00

Meisjes D
Veka Sportcentrum
18.00
19.00
Mini's
Suytkade 2
18.00
18.45

Gemengd F
Suytkade 2
18.00
19.00

Jongens D
Suytkade 1
18.00
19.00

Meisjes D
Suytkade 1
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45
19.00
Meisjes C
Paulus Potter
19.00
20.00
Jongens B
Veka Sportcentrum
19.00
20.00

Meisjes B
Veka Sportcentrum
19.00
20.00
Dames 2
Suytkade 2
19.00
20.00

Heren A
De Braak
19.00
20.00

Jongens B
Suytkade 1
19.00
20.00

Jongens C
Suytkade 1
19.00
20.00

Meisjes B
De Braak
19.00
20.00

Meisjes C
Suytkade 2
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Heren A
Veka Sportcentrum
20.00
21.00

Dames 1
Veka Sportcentrum
20.00
21.30

Heren 1
Veka Sportcentrum
20.00
22.00
Heren 2/3
Westwijzer
20.00
21.30
Dames 1
De Braak
20.00
21.30

Heren 1
De Braak
20.00
22.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
Heren 1
Veka Sportcentrum
20.00
22.00
Heren 1
De Braak
20.00
22.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
Heren 2/3
Westwijzer
20.00
21.30
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
Dames 1
Veka Sportcentrum
20.00
21.30
Dames 1
De Braak
20.00
21.30
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Dames 2
Suytkade 2
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Heren A
De Braak
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Heren A
Veka Sportcentrum
20.00
21.00
20.15
20.30
20.45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Meisjes B
Veka Sportcentrum
19.00
20.00
Meisjes B
De Braak
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Jongens B
Veka Sportcentrum
19.00
20.00
Jongens B
Suytkade 1
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Jongens C
Veka Sportcentrum
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45
19.00
Jongens C
Suytkade 1
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
Meisjes C
Paulus Potter
19.00
20.00
Meisjes C
Suytkade 2
19.00
20.00
19.15
19.30
19.45

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Meisjes D
Veka Sportcentrum
18.00
19.00
Meisjes D
Suytkade 1
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Jongens D
Veka Sportcentrum
18.00
19.00
Jongens D
Suytkade 1
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Gemengd F
Paulus Potter
18.00
19.00
Gemengd F
Suytkade 2
18.00
19.00
18.15
18.30
18.45

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
Mini's
Suytkade 2
18.00
18.45
18.15
18.30

Donderdag

No events available!